تبلیغات
ماه رمضان، ماه نزول آیه های سبحانی و ارتباط ملک و ملکوت در نزدیکترین افق برای عروج «ارواح روحانی» ست اداره ی تبلیغات اسلامی شهرستان مهاباد - برگزاری جلسه توجیهی مربیان و مسئولین طرح اوقات فراغت تابستانی در مهاباد
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

تماس با ما


کارشناس فرق و مذاهب اداره تبلیغات اسلامی مهاباد، از برگزاری جلسه توجیهی مربیان و مسئولین طرح اوقات فراغت تابستانی دراین شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی، پرویز مسلم زاده، روز یکشنبه 16 تیر ماه سال جاری با اعلام این خبر افزود: این جلسه توجیهی به همت اداره تبلیغات اسلامی مهاباد و با حضور حجت الاسلام محمد داداش زاده رئیس اداره تبلیغات اسلامی و جمعی از رابطین، مسئولین و مربیان هسته های فرهنگی جوان و بوستان های معرفت با هدف هم فکری و بررسی چگونگی اجرای برنامه های متنوع برای دانش آموزان، در محل سالن اجتماعات این اداره برگزار شد.

حجت الاسلام داداش زاده در این جلسه ضمن عرض خیر مقدم و با اشاره به اهمیت برگزاری برنامه های گوناگون و پر کردن بهینه اوقات فراغت دانش آموزان در طول ایام تعطیلات تابستان اظهار داشت: رسالت اصلی اداره تبلیغات اسلامی اهمیت دادن به شاخصه های دینی و معنوی منطقه بوده و تمامی دست اندرکاران طرح اوقات فراغت ملزم به طرح برنامه های بدیع و جوان پسند در قالب احکام دینی هستند.

وی ادامه داد: تقارن ماه پرفیض رمضان با ایام تعطیلات تابستانی بهترین فرصت برای آشنا کردن جوانان با کتاب کلام الله مجید و احکام دین است. با وجود مربیان مجرب و متعهد قرآنی می توان در غنی سازی و برآورده کردن نیازهای معنوی دانش آموزان و جوانان در طول ماه میهمانی خدا اقدامات اساسی انجام داد.

گفتنی است، این جلسه توجیهی با ارائه نظرات و پیشنهادات حاضران در این زمینه به پایان رسید.
ن : سازمان تبلیغات مهاباد
ت : یکشنبه 16 تیر 1392
ساعت فلش مذهبی ذکر روزهای هفته سوره قرآن انقلاب اسلامی آیه قرآن