تبلیغات
ماه رمضان، ماه نزول آیه های سبحانی و ارتباط ملک و ملکوت در نزدیکترین افق برای عروج «ارواح روحانی» ست اداره ی تبلیغات اسلامی شهرستان مهاباد - برگزاری ویژه برنامه ایام فاطمیه در دبیرستان دخترانه شاهد مهاباد
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

تماس با ما


کارشناس فرق و مذاهب اداره تبلیغات اسلامی مهاباد، از برگزاری ویژه برنامه ایام فاطمیه در دبیرستان دخترانه شاهد این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی، پرویز مسلم زاده، روز شنبه 24 فروردین ماه سال جاری با اعلام این خبر افزود: این مراسم به همت اداره تبلیغات اسلامی مهاباد و با همکاری آموزش و پرورش این شهرستان، به منظور آشنا ساختن قشر جوان جامعه با سیره زندگی حضرت فاطمه زهراء (س) با سخنرانی حجت الاسلام محمد داداش زاده رئیس اداره تبلیغات اسلامی مهاباد و با حضور دانش آموزان دبیرستان دخترانه شاهد برگزار شد.

حجت الاسلام داداش زاده در این جلسه به تفسیر گوشه ای از آیه تطهیر اشاره و اظهار داشت: آیه تطهیر، گواه عصمت حضرت فاطمه (س) و حضرت على (ع) می باشد. تبعیت از شخصت والای این بانوی بزرگ اسلام و الگو گیری از رفتار آن حضرت بهترین الگوی انسانی برای ما بوده و سعادت دنیا و آخرت را در پی دارد، به تعبیر دیگر می توان به واسطه این الگوبرداری هم صاحب این دنیا بود و هم توشه ارزشمندی را به عالم باقی برد.

این سخنرانی با قرائت شعر و مقاله توسط دانش آموزان در مورد شان و منزلت دردانه نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه صدیقه (س) به پایان رسید.
ن : سازمان تبلیغات مهاباد
ت : شنبه 24 فروردین 1392
ساعت فلش مذهبی ذکر روزهای هفته سوره قرآن انقلاب اسلامی آیه قرآن