تبلیغات
ماه رمضان، ماه نزول آیه های سبحانی و ارتباط ملک و ملکوت در نزدیکترین افق برای عروج «ارواح روحانی» ست اداره ی تبلیغات اسلامی شهرستان مهاباد - برگزاری مراسم سوگواری به مناسبت ایام فاطمیه ویژه خواهران در مهاباد
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

تماس با ما


کارشناس فرق و مذاهب اداره تبلیغات اسلامی مهاباد، از برگزاری مراسم سوگواری به مناسبت ایام فاطمیه ویژه خواهران دراین شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی، پرویز مسلم زاده، روز چهارشنبه 21 فروردین ماه سال جاری با اعلام این خبر افزود: این مراسم به همت اداره تبلیغات اسلامی مهاباد و با همکاری عقیدتی سیاسی تیپ سه ارتش این شهرستان، با سخنرانی خانم پرهیزکار مدیر حوزه علمیه خواهران شهرستان میاندوآب با حضور گسترده و چشمگیر بانوان در محل زینبیه ارتش با شکوه و عظمت خاصی برگزار شد.

پرهیزکار در این مراسم به فضایل اخلاقی و شخصیت والای حضرت فاطمه زهراء (س) اشاره و سیره زندگی آن حضرت را بهترین الگو برای زندگی فردی و اجتماعی هر فرد مسلمان بر شمرد.

وی در ادامه نیز در خصوص نامگذاری سال 92 از طرف رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به نام حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی اظهار داشت: مقام معظم رهبری با تیزبینی و شناخت کامل اوضاع سیاسی ایران و دیگر کشورها، امسال را با توجه به انتخابات مهم ریاست جمهوری پیش رو به عنوان حماسه سیاسی و با توجه به تحریم همه جانبه اقتصادی کشورمان از سوی قدرت های بیگانه به عنوان حماسه اقتصادی نامیده اند. از این رو بر تک تک ما ایرانیان واجب است برای تحقق فرمایش رهبر عزیزمان و در جهت ناامید کردن دشمنان قسم خورده این کشور، با حضور همگانی بر سر صندوق های رای و همکاری در مورد معیشت و مقاومت در مقابل حصر اقتصادی، با دولت و مسئولین کشورمان نهایت همکاری را داشته باشیم.

این مراسم معنوی، با مداحی و ذکر مصیبت به پایان رسید.
ن : سازمان تبلیغات مهاباد
ت : چهارشنبه 21 فروردین 1392
ساعت فلش مذهبی ذکر روزهای هفته سوره قرآن انقلاب اسلامی آیه قرآن