تبلیغات
ماه رمضان، ماه نزول آیه های سبحانی و ارتباط ملک و ملکوت در نزدیکترین افق برای عروج «ارواح روحانی» ست اداره ی تبلیغات اسلامی شهرستان مهاباد - برگزاری اولین جلسه کارکنان اداره تبلیغات اسلامی مهاباد در سال 92
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

تماس با ما


کارشناس امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی مهاباد، از برگزاری اولین جلسه کارکنان اداره تبلیغات اسلامی در سال جدید خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی، سید مسعود مکری، روز سه شنبه 20 فروردین ماه سال جاری با اعلام این خبر افزود: اولین جلسه ماهانه در سال جدید با حضور حجت الاسلام محمد داداش زاده رئیس اداره تبلیغات مهاباد و کارکنان این اداره در محل اتاق ریاست برگزار شد.

حجت الاسلام داداش زاده در این جلسه در خصوص نامگذاری سال 92 از طرف رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به نام حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی اظهار داشت: نکته قابل تأملی که در پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب به چشم می خورد کاربرد مفهوم، حماسه در کنار مقوله سیاست و اقتصاد است که این نکته به اهمیت حاکمیت بیش از پیش ادبیات حماسی در مسائل آتی سیاسی و اقتصادی کشور اشاره دارد.

وی در ادامه بیان داشت: حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نقشه راه برای تحقق اهداف بزرگ ملت ایران می باشد لذا ارائه این راهبرد و راهکار از سوی رهبر معظم انقلاب بایستی بیش از هر زمان دیگر جدی تر گرفته شود. حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی دکترین جدیدی است که مقام معظم رهبری در عرصه سیاست مطرح می کنند و از آنجا که همه مردم به اشراف ایشان بر همه امور اطلاع دارند، می دانند که تا به حال سابقه نداشته که رهبر انقلاب این چنین راهبردی را مشخصاً و علناً برای روند امور سیاسی مشخص کنند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی مهاباد در پایان خاطرنشان کرد: باید حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی سر لوحه کارهای تمامی مسئولان و به خصوص سازمان تبلیغات اسلامی قرار گیرد.
ن : سازمان تبلیغات مهاباد
ت : پنجشنبه 22 فروردین 1392
ساعت فلش مذهبی ذکر روزهای هفته سوره قرآن انقلاب اسلامی آیه قرآن