تبلیغات
ماه رمضان، ماه نزول آیه های سبحانی و ارتباط ملک و ملکوت در نزدیکترین افق برای عروج «ارواح روحانی» ست اداره ی تبلیغات اسلامی شهرستان مهاباد - برگزاری اولین شب شعر با موضوع رسول رحمت (ص) و ائمه اطهار (ع) در مهاباد
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

تماس با ما


کارشناس فرق و مذاهب اداره تبلیغات اسلامی مهاباد گفت: اولین شب شعر با موضوع رسول رحمت (ص) و ائمه اطهار (ع) در این شهرستان برگزارمی شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی، پرویز مسلم زاده، روز پنج شنبه 26 اردیبهشت ماه سال جاری با اعلام این خبر افزود: به همت اداره تبلیغات اسلامی مهاباد، اولین شب شعر با موضوع رسول رحمت (ص) و ائمه اطهار (ع) با هدف ارتقای سطح کیفی اشعار مذهبی و گسترش هر چه بیشتر آن به عنوان پشتوانه دینی، فرهنگی و ثروت ملی، و به مناسبت ولادت باسعات امام علی (ع) و فتح خرمشهر در عملیات بیت المقدس و روز مقاومت ایثار و پیروزی در این شهرستان برگزار می شود.

مسلم زاده خاطرنشان کرد: این جشنواره کاملاً رقابتی است و تمامی سنین، مضامین، قالب ها و حوزه های شعری (مذهبی، مداحی، سنتی، مولودی) و بخش ویژه کودک و نوجوان را در بر می گیرد. بدیهی است ارزیابی هم بر اساس آثار ارسالی خواهد بود و از برگزیدگان در مراسم اختتامیه تقدیر شایسته ای به عمل خواهد آمد.

وی در پایان اظهار داشت: امید آن می رود شرکت فعال و موثر کلیه عزیزان شاعر، با هر گرایش، سلیقه و سبک شعری، موجب بالندگی هرچه بیشتر این هنر ملی شود.
ن : سازمان تبلیغات مهاباد
ت : پنجشنبه 26 اردیبهشت 1392
ساعت فلش مذهبی ذکر روزهای هفته سوره قرآن انقلاب اسلامی آیه قرآن