تبلیغات
ماه رمضان، ماه نزول آیه های سبحانی و ارتباط ملک و ملکوت در نزدیکترین افق برای عروج «ارواح روحانی» ست اداره ی تبلیغات اسلامی شهرستان مهاباد - رگزاری همایش موج حضور در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان مهاباد
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

تماس با ما


کارشناس فرق و مذاهب اداره تبلیغات اسلامی مهاباد، از برگزاری همایش موج حضور در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی، پرویز مسلم زاده، روز چهارشنبه 22 خرداد ماه سال جاری با اعلام این خبر افزود: این همایش به همت اداره تبلیغات اسلامی و با حضور 70 نفر از اعضای جمعیت هلال احمر مهاباد که رای اولی هم بودند در محل سالن اجتماعات جمعیت هلال احمر این شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام عسکری رییس مرکز بزرگ اسلامی مهاباد در این همایش اظهار داشت: بر حضور خود در صحنه انتخابات اهمیت دهید و نظرات مقام معظم رهبری را در خصوص حضور حداکثری مردم را نصب العین قرار دهید. افراد اصلح را انتخاب کنید تا به واسطه انتخاب درست افرادی در سطح مدیریت کلان کسور مشکلات جامعه اسلامی را برطرف کنند و زمینه توسعه و آبادانی کشور اسلامی را فراهم کنند.

در پایان این مراسم نیر سید رحمان مومن پور رییس جمعیت هلال احمر شهرستان مهاباد ضمن تشکر فراوان از اداره تبلیغات اسلامی، نوید همکاری بیشتر را در خصوص مسائل فرهنگی و دینی در آینده نزدیک در سطح شهرستان و حوزه های کاری جمعیت هلال احمر را دادند.
ن : سازمان تبلیغات مهاباد
ت : چهارشنبه 22 خرداد 1392
ساعت فلش مذهبی ذکر روزهای هفته سوره قرآن انقلاب اسلامی آیه قرآن